Coraz głośniej o naszym hospicjum

Dzięki Rodzinie Kolpinga w Luborzycy, współorganizującej II Międzygminne Spotkanie Organizacji Pozarządowych z terenu powiatu krakowskiego, robi się o nas coraz głośniej!

O powstającym w Krakowie hospicjum dowiedzieli się przedstawiciele 26 organizacji z gmin: Słomniki, Kocmyrzów-Luborzyca oraz z powiatu proszowickiego, a także przedstawiciele władz samorządowych i urzędów pracy.

Podczas spotkania 8 lutego w Centrum Kultury w Słomnikach wyświetlono m.in. spot promocyjny naszego hospicjum. Chętni mogli otrzymać drukowaną wersję magazynu KOLPING, który kompleksowo opisuje ideę Hospicjum Domowego im. bł. ks. Adolpha Kolpinga.

Nasze biuletyny trafiły także do przedstawicieli Powiatowej Rady Rynku Pracy, podczas jej posiedzenia, które miało miejsce 2 lutego w siedzibie starostwa w Krakowie. Wszystko za sprawą p. Roberta Prusaka, który reprezentuje w tym gremium stowarzyszenia z powiatu krakowskiego.

Publikację możesz przeczytać on-line:

Wiele osób, z którymi dzielimy się wiadomością o powstającym hospicjum, wyraża uznanie i chęć współpracy. Dziękujemy za każde dobre słowo i wyciągniętą do pomocy dłoń!